×

Domki nad morzem KORALIA – zmiany, nowości w 2019r.

Możliwość komentowania Domki nad morzem KORALIA – zmiany, nowości w 2019r. została wyłączona

Domki nad morzem KORALIA – zmiany, nowości w 2019r.

Domki nad morzem KORALIA

Przez ostatnie 3 lata budowaliśmy, tworzyliśmy dla Państwa nowe, miejsca noclegowe. Rozszerzyliśmy naszą całoroczną ofertę o komfortowo, bogato wyposażone domki STANDARD+, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Stworzyliśmy od podstaw Ośrodek MORSKA PRZYGODA na ul. Krokusowej 2. Do dyspozycji naszych Gości oddaliśmy piękne nowoczesne, utrzymane w stylu skandynawskim z morskimi elementami białe, parterowe domki przeznaczone dla 4 lub 5 osób. Do tego plac zabaw i duży teren.

Teraz przyszedł czas na stworzenie stref relaksu i wypoczynku dla Państwa komfortu i wygody. Pierwsza KORALIA, ul. Południowa 27.

Jakie nowości?
BASEN – 8,5X3,5m odkryty z ławeczką do masażu powietrzno-wodnego, zmieniającym się ledowym oświetleniem multikolor, podgrzewaną wodą za pomocą pompy ciepła, szerokimi, zewnętrznymi schodami.
Plaża – wokół basenu stworzymy strefę wypoczynku z leżakami, huśtawkami
Altany i wyznaczone miejsca z meblami ogrodowymi dla pełnego relaksu i wypoczynku
Nowy plac zabaw dla dzieci w różnym wieku. Nie zabraknie zjeżdżalni, huśtawki, trampoliny, domków, lin do wspinaczki.

Strefa basenowa już zaprojektowana. Trwają prace nad projektem zagospodarowania przestrzeni w KORALII. Poniżej przedstawiamy wszystkie wizualizacje, które doprowadziły do ostatecznego projektu. Efekt końcowy pokażemy już wkrótce.

Pogoda sprzyja – zimy, mrozu nad morzem nie ma – więc rozpoczęliśmy prace budowlane – kolejne etapy będziemy zamieszczać fotorelacje.

Obserwujcie nasz funpage na Facebook-u https://www.facebook.com/domkikoralia  – tam znajdziecie wszystkie bieżące informacje.

Zapraszamy do rezerwacji na rok 2019.